TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet woensdag 9 oktober maar in je agenda, want dan gaat het nieuwe seizoen van start. Dat blijkt uit de programmering van de NPO.
We hoeven dus niet zo heel lang meer te wachten tot Raven weer een aantal BN'ers het hemd van het lijf gaat vragen. In het nieuwe seizoen trekt Raven zich wederom terug op het platteland. Elke aflevering ontvangt de presentatrice twee bekende Nederlanders op de boerderij.
Er zijn al veel BN'ers te gast geweest in het programma, waaronder Robert ten Brink, Petri uit B&B Vol Liefde, Martien Meiland, Eva Jinek, Frans Bauer en Janny van der Heijden.
Welke BN'ers er in de nieuwe reeks van Boerderij van Dorst te zien zijn, is nog niet bekend. Dit wordt later bekendgemaakt.
Boerderij van Dorst is vanaf 9 oktober elke woensdag om 20.25 uur op NPO 3 te zien.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven