TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet woensdag 9 oktober maar in je agenda, want dan gaat het nieuwe seizoen van start. Dat blijkt uit de programmering van de NPO.
We hoeven dus niet zo heel lang meer te wachten tot Raven weer een aantal BN'ers het hemd van het lijf gaat vragen. In het nieuwe seizoen trekt Raven zich wederom terug op het platteland. Elke aflevering ontvangt de presentatrice twee bekende Nederlanders op de boerderij.
Er zijn al veel BN'ers te gast geweest in het programma, waaronder Robert ten Brink, Petri uit B&B Vol Liefde, Martien Meiland, Eva Jinek, Frans Bauer en Janny van der Heijden.
Welke BN'ers er in de nieuwe reeks van Boerderij van Dorst te zien zijn, is nog niet bekend. Dit wordt later bekendgemaakt.
Boerderij van Dorst is vanaf 9 oktober elke woensdag om 20.25 uur op NPO 3 te zien.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending