TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet 1 januari maar in je agenda, want vanaf dan is de nieuwe reeks te zien. Dat heeft Videoland dinsdag bekendgemaakt.
Het nieuwe seizoen speelt zich af in Suriname. Famke Louise, Lesley Versprille, Kelly van der Veer, Shanta Bakker, Shirley Cramer, Jacomien Zoer, Shirley Cramer, Deveny Sooda, Michelle Bibi en Imen Dirie doen aan de nieuwe reeks mee. Ook Michella Kox en Louisa Janssen, die al eerder meededen aan de realityshow, doen weer mee. De presentatie ligt in handen van Valerio Zeno.
Echte Meisjes in de Jungle verscheen in 2011 voor het eerst op RTL5. Daarna volgde er nog een aantal Echte Meisjes-reeksen tot 2013. Na maar liefst tien jaar keerde de realityshow vorig jaar weer terug. Niet op RTL5, maar op Videoland. Na een succesvol seizoen, werd besloten om nog een reeks te maken voor de streamingdienst. Vorig jaar wist Kelly Heruer de realityshow te winnen.
Videoland heeft niet alleen de startdatum gedeeld, maar ook de eerste beelden van de nieuwe reeks. Deze kun je hieronder bekijken. Vanaf 1 januari is het realityprogramma op de streamingdienst te zien.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight