TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet 1 januari maar in je agenda, want vanaf dan is de nieuwe reeks te zien. Dat heeft Videoland dinsdag bekendgemaakt.
Het nieuwe seizoen speelt zich af in Suriname. Famke Louise, Lesley Versprille, Kelly van der Veer, Shanta Bakker, Shirley Cramer, Jacomien Zoer, Shirley Cramer, Deveny Sooda, Michelle Bibi en Imen Dirie doen aan de nieuwe reeks mee. Ook Michella Kox en Louisa Janssen, die al eerder meededen aan de realityshow, doen weer mee. De presentatie ligt in handen van Valerio Zeno.
Echte Meisjes in de Jungle verscheen in 2011 voor het eerst op RTL5. Daarna volgde er nog een aantal Echte Meisjes-reeksen tot 2013. Na maar liefst tien jaar keerde de realityshow vorig jaar weer terug. Niet op RTL5, maar op Videoland. Na een succesvol seizoen, werd besloten om nog een reeks te maken voor de streamingdienst. Vorig jaar wist Kelly Heruer de realityshow te winnen.
Videoland heeft niet alleen de startdatum gedeeld, maar ook de eerste beelden van de nieuwe reeks. Deze kun je hieronder bekijken. Vanaf 1 januari is het realityprogramma op de streamingdienst te zien.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder