TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zet 1 januari maar in je agenda, want vanaf dan is de nieuwe reeks te zien. Dat heeft Videoland dinsdag bekendgemaakt.
Het nieuwe seizoen speelt zich af in Suriname. Famke Louise, Lesley Versprille, Kelly van der Veer, Shanta Bakker, Shirley Cramer, Jacomien Zoer, Shirley Cramer, Deveny Sooda, Michelle Bibi en Imen Dirie doen aan de nieuwe reeks mee. Ook Michella Kox en Louisa Janssen, die al eerder meededen aan de realityshow, doen weer mee. De presentatie ligt in handen van Valerio Zeno.
Echte Meisjes in de Jungle verscheen in 2011 voor het eerst op RTL5. Daarna volgde er nog een aantal Echte Meisjes-reeksen tot 2013. Na maar liefst tien jaar keerde de realityshow vorig jaar weer terug. Niet op RTL5, maar op Videoland. Na een succesvol seizoen, werd besloten om nog een reeks te maken voor de streamingdienst. Vorig jaar wist Kelly Heruer de realityshow te winnen.
Videoland heeft niet alleen de startdatum gedeeld, maar ook de eerste beelden van de nieuwe reeks. Deze kun je hieronder bekijken. Vanaf 1 januari is het realityprogramma op de streamingdienst te zien.
NPO wisselt Beste Zangers en Wolven om op de zaterdagavond
19:00De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Presentator 2026 zijn bekend
16:10Kaartverkoop gestart voor nieuw seizoen Dit was het nieuws
14:52Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival