TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vanaf 29 september ontvangt hij weer vier dagen in de week slimme kandidaten in het café. Zij worden getoetst op hun kennis en uiteraard ook op hun pokerspel. Goede antwoorden is belangrijk, maar op de juiste momenten bluffen is ook een niet te onderschatten onderdeel van deze razend populaire quiz.
Op 1 oktober is het feest voor quizmaster Sjoerd, want dan doet hij zijn honderdste aflevering. Hij nam enige tijd geleden het stokje over van Herman van der Zandt.
Verder weinig nieuwe dingen in Met het mes op tafel: Mylou staat als vanouds achter de bar en Klaas zorgt voor de muzikale omlijsting achter de piano.
Het nieuwe seizoen van Met het mes op tafel is vanaf maandag 29 september te zien op NPO 2 rond de klok van acht uur.
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'