TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat Daphne Bunskoek als eerste haar koffers moest pakken, waren er nog zeven kandidaten over. In aflevering twee viel Renée Soutendijk door ziekte uit, maar de actrice had een vrijstelling waardoor ze ongeschonden kon starten in aflevering drie.
De eerste opdracht begon in alle vroegte op één van de grootste mercados, de markt, van de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires. De opdracht was macrofotografie: een grote, flink ingezoomde foto van een alledaags voorwerp. De meeste kandidaten waagden zich aan groentes, fruit of vlees en vis, maar Maurice Lede kwam met een verrassende keuze door een plakje fruit met zaden en al over te belichten en zo iets bijzonders neer te zetten. De plaat viel in de smaak bij de jury en dat leverde Lede een 9 op.
De tweede shoot had een ietwat koninklijk tintje, ook omdat koningin Máxima van Argentijnse komaf is. De kandidaten moesten een staatsieportret schieten met behulp van modellen waarna de jury de beelden blind jureerde. Dat leverde een einduitslag op waarbij Jochem van Gelder en Renée Soutendijk al snel onderaan de lijst bleken te bungelen. Uiteindelijk bleek Soutendijk een tiende punt te kort te komen om in de wedstrijd te blijven. Ze verliet het spel met een stralende lach.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts
13:31Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa