TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kunnen zingen is niet genoeg om overeind te blijven in Stars on stage, dat bleek vorige week al toen volkszanger John de Bever al na één optreden het veld moest ruimen.
Na ieder optreden krijgen de kandidaten punten van de vier recensenten: naast vaste waarden Paul de Leeuw en Albert Verlinde zijn dat wekelijks twee bekende ervaringsdeskundigen uit het vak. De twee kandidaten met het minste aantal sterren, zoals de punten worden genoemd in dit programma, moeten tegen elkaar strijden in de Final Curtain-ronde, waarna het publiek mag stemmen wie door mag. Vorige week verkozen ze Sylvia Geersen boven John de Bever, tot verbazing van de realityster.
Die uitslag betekende dat Geersen opnieuw aan de bak moest. Ze waagde zich aan een nummer uit de musical Burlesque, maar ze belandde wederom in de gevarenzone. Ditmaal trof ze Gerard Joling naast zich die zijn nummer uit Miss Saigon toch minder goed had gebracht dan gedacht. Sylvia wist al hoe laat het was nog voordat de zaal had geoordeeld: haar musicalavontuur eindigt met 53 tegen 47 procent van de stemmen ten faveure van Joling.
Sylvia Geersen onderging het gelaten en ook wel opgelucht. Het nerveuze oud-model gaf eerlijk toe dat ze genoten had van haar deelname... Tijdens de repetities.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen