TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zes weken geleden begon Avastars met acht digitale artiesten. Na een zenuwslopende en bijzonder matig bekeken afvalrace was de laatste krachtmeting een feit.
Bij de start van de finale verschenen nog vier Avastars aan de start samen met presentator Kalvijn (foto). Gaandeweg vielen er twee af waardoor de eindstrijd ging tussen Juan (zanger Dwight Dissels & danser Adil El-Hammouti) en Jimmy Cool (zanger Dennis van Aarssen en danser Floris Bosveld). Na een reeks optredens en een duet met Davina Michelle was het aan de jury om met de laatste punten een eind te maken aan de duostrijd.
De jury, bestaande uit Nick & Simon, Dan Karaty and Nicky Romero, liepen over van positieve superlatieven voor de performance van de avastars die ze, zoals altijd, tijdens het optreden niet hebben kunnen zien. Uiteindelijk bleek Jimmy Cool net wat beter uit de bus te komen. Hij wint naast een debuutsingle met Davina Michelle ook nog eens 50.000 euro die te verdelen is onder de artiesten.
Dennis van Aarssen won in 2019 als lid van team Waylon The voice of Holland. Daarmee verdiende de destijds 24-jarige crooner een platencontract en eveneens 50.000 euro.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster