TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wekenlang streden bekende Nederlanders voor een miljoenenpubliek om een plekje in de finaleweek van De Slimste Mens te bemachtigen. Vandaag was dan de grote finale en de winnaar is bekend.
Let op: Spoilers!
Gisteren zagen we hoe Quinty Misiedjan als laatste het strijdtoneel moest verlaten. Vandaag was het nog de beurt aan Mátyás Bittenbinder, Anniek Pheifer en Martin Rombouts om te strijden voor de titel 'de slimste van de slimste'. En de winnaar is: Martin Rombouts!
De derde plaats wat uiteindelijk voor Mátyás Bittenbinder. Anniek en Martin gingen door naar de finale. Martin ging de finale in met 346 punten en Anniek met 278 punten. Voor de laatste vraag was het nog 32 voor Martin en 34 voor Anniek en zo speelde Martin uiteindelijk zijn tegenspeelster weg.
De wisselbokaal ontving hij vervolgens van Jasper van Kuijk, de winnaar van het vorige seizoen. Na een dankwoordje sluit Martin vervolgens zijn speech af met de befaamde woorden 'pas'. En zo komt er een eind aan dit seizoen van De Slimste Mens.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij