TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een favoriet aanwijzen was vooraf zo goed als onmogelijk. Zowel Leonie als Rick beschikken over unieke kwaliteiten waarmee ze met de winst aan de haal konden gaan in Het perfecte plaatje op reis.
Het grootste deel van dit Zuid-Afrikaanse seizoen speelde zich af in de hoofdstad Kaapstad, maar voor de laatste ronde mochten Rick en Leonie zich uitleven op safari. De jury wilde een drieluik zien die het natuurreservaat tot z'n recht liet komen plus een portret van een markante lokale bewoner. Leonie en Rick gingen naarstig aan de slag, zo was te zien op de beelden van de eindshoot die de finalisten samen met alle oud-deelnemers in Nederland mochten zien.
Rick en Leonie moesten dus een aardig tijdje wachten voordat ze de beoordeling van William Rutten te horen kregen. Presentator Tijl Beckand wist zoals altijd de spanning weer tot een hoogtepunt op te voeren voordat hij de uitslag voorlas. Leonie ter Braak scoorde voor alle shoots gemiddeld net iets hoger waardoor ze als winnares uit de bus kwam. De nieuwbakken RTL-presentatrice en voormalig fotomodel was uitzinnig van vreugde, ook omdat ze naar eigen zeggen 'voor het eerst iets had gewonnen.'
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?