TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste minuten van het programma ging het tussen Sophia uit Team Anouk en Stef uit Team Waylon. De andere twee finalisten Daphne uit Team Ali B en Emma uit Team Waylon vielen een klein halfuur voor het einde van de show af.
Sophia zong in de finale onder meer een duet met Krezip-frontvrouw Jacqueline Govaert en een prachte solo van haar eigen single Alaska. Dat nummer heeft de 17-jarige zangeres uit Weesp zelf geschreven.
Coach Anouk was ook blij met haar overwinning. Ze heeft er echter niet veel voor hoeven doen, zei ze. "Het was weinig werk. Makkelijk verdiend voor mij. Sophia is een natuurtalent. Ze heeft een superbijzondere stem, dat hoorde ik direct", waarmee de Haagse coach verwijst naar de blind audition van Sophia waarbij Anouk al na 3 seconden drukte.
Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino
14:05Niet Angela, maar deze deelnemer zou De Bondgenoten moeten verlaten
13:21De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'