TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een gezellig drukke Masked singer aflevering waarin vijf inmiddels herkenbare karakters hun opwachting maakten: Stier, Cupido, het Biggetje, de Giraffe en de Boekenwurm.
Ook deze week was er weer tijd voor een gastoptreden in het kader van Project Glimlach. Samen met oud-deelenmers Babette van Veen en Tineke Schouten probeerden panelleden Buddy Vedder, Gerard Joling en Carlo Boszhard en Loretta Schrijver de identiteit van de raadselachtige Mopshond te raden. Uiteindelijk lukte het Buddy en Gerard met hulp van Tineke om Geraldine Kemper thuis te brengen.
Na alle optredens mocht het publiek stemmen op de meest geliefde karakters. Uit de stemming bleek dat Stier, Cupido en de Giraffe nog kans maken op de overwinning. Daardoor ging de eindstrijd tussen het Biggetje en de Boekenwurm. Het bleek over en uit voor Boekenwurm die zichzelf onthulde als model en schrijfster Daphne Deckers. In een eerste reactie zei ze genoten te hebben en als smoes bij haar omgeving vrijwilligerswerk bij het Emma Kinderziekenhuis te hebben gebruikt.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie