TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was Katja Schuurman die op het idee voor een op maat gemaakt liedje kwam voor haar aanstaande en dus huurde ze zangeres Janne Schra in. In Zomer met Art vertelde Janne dat Katja haar ter inspiratie de woorden 'rauw, puur, echt, opwindend' stuurde. Daarna schreef het nummer zich vanzelf, zo zegt de zangeres.
Janne zong het nummer What I really want to do vervolgens op de bruiloft en nu kan de rest van Nederland ook genieten van Katja's ode aan chefkok Freek.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen