TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat meent de Telegraaf die een rondvraag deed over de situatie nadat bekend werd dat Renze Klamer en Fidan Ekiz per direct van De Vooravond zijn gehaald.
Vanaf 30 augustus gaan Sophie Hilbrand en Khalid Kasem iedere avond het praatprogramma solo presenteren. Deze verandering in het publieke bestel zou weleens consequenties kunnen hebben voor M, dat afwisselend met De Vooravond het tijdsvak voor de zender mag opvullen.
Margriet van der Linden maakt M namens KRO-NCRV. De Telegraaf meende dat het ontslag van Fidan en Renze mogelijk ook het einde van haar contract zou kunnen betekenen. De omroep laat aan de krant weten dat Van der Linden voorlopig 'gewoon' vanaf oktober weer te zien is in haar dagelijkse praatprogramma.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom