TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat meent de Telegraaf die een rondvraag deed over de situatie nadat bekend werd dat Renze Klamer en Fidan Ekiz per direct van De Vooravond zijn gehaald.
Vanaf 30 augustus gaan Sophie Hilbrand en Khalid Kasem iedere avond het praatprogramma solo presenteren. Deze verandering in het publieke bestel zou weleens consequenties kunnen hebben voor M, dat afwisselend met De Vooravond het tijdsvak voor de zender mag opvullen.
Margriet van der Linden maakt M namens KRO-NCRV. De Telegraaf meende dat het ontslag van Fidan en Renze mogelijk ook het einde van haar contract zou kunnen betekenen. De omroep laat aan de krant weten dat Van der Linden voorlopig 'gewoon' vanaf oktober weer te zien is in haar dagelijkse praatprogramma.
Partnerbijdrage
B&B-ster Arie (75) stelde ultimatum aan Caroline: ‘Ik wilde duidelijkheid hebben’
09:10RTL heeft geen interesse in solo-overstap Wilfred Genee: ‘Alle drie of niemand’
09:01Emma Kok openhartig over nieuwe liefde bij Andy in de auto
08:47De TV van gisteren: Wolven bezorgt NPO 1 regelrechte kijkcijfernachtmerrie op primetime
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express