TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat meent de Telegraaf die een rondvraag deed over de situatie nadat bekend werd dat Renze Klamer en Fidan Ekiz per direct van De Vooravond zijn gehaald.
Vanaf 30 augustus gaan Sophie Hilbrand en Khalid Kasem iedere avond het praatprogramma solo presenteren. Deze verandering in het publieke bestel zou weleens consequenties kunnen hebben voor M, dat afwisselend met De Vooravond het tijdsvak voor de zender mag opvullen.
Margriet van der Linden maakt M namens KRO-NCRV. De Telegraaf meende dat het ontslag van Fidan en Renze mogelijk ook het einde van haar contract zou kunnen betekenen. De omroep laat aan de krant weten dat Van der Linden voorlopig 'gewoon' vanaf oktober weer te zien is in haar dagelijkse praatprogramma.
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight