TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat meent de Telegraaf die een rondvraag deed over de situatie nadat bekend werd dat Renze Klamer en Fidan Ekiz per direct van De Vooravond zijn gehaald.
Vanaf 30 augustus gaan Sophie Hilbrand en Khalid Kasem iedere avond het praatprogramma solo presenteren. Deze verandering in het publieke bestel zou weleens consequenties kunnen hebben voor M, dat afwisselend met De Vooravond het tijdsvak voor de zender mag opvullen.
Margriet van der Linden maakt M namens KRO-NCRV. De Telegraaf meende dat het ontslag van Fidan en Renze mogelijk ook het einde van haar contract zou kunnen betekenen. De omroep laat aan de krant weten dat Van der Linden voorlopig 'gewoon' vanaf oktober weer te zien is in haar dagelijkse praatprogramma.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen