TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Althans, dat meent de Telegraaf die een rondvraag deed over de situatie nadat bekend werd dat Renze Klamer en Fidan Ekiz per direct van De Vooravond zijn gehaald.
Vanaf 30 augustus gaan Sophie Hilbrand en Khalid Kasem iedere avond het praatprogramma solo presenteren. Deze verandering in het publieke bestel zou weleens consequenties kunnen hebben voor M, dat afwisselend met De Vooravond het tijdsvak voor de zender mag opvullen.
Margriet van der Linden maakt M namens KRO-NCRV. De Telegraaf meende dat het ontslag van Fidan en Renze mogelijk ook het einde van haar contract zou kunnen betekenen. De omroep laat aan de krant weten dat Van der Linden voorlopig 'gewoon' vanaf oktober weer te zien is in haar dagelijkse praatprogramma.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België