TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zaterdagavond van SBS6 staat al weken in het teken van Let’s Play Ball, waarin BN’ers met een reusachtige bal door Nederland trekken. Met nog maar drie afleveringen te gaan, is het tijd om alvast vooruit te blikken. Want welk programma vervangt Let's Play Ball straks op de zaterdagavond?
Wij zochten het voor je uit!
In het SBS6-programma Let's Play Ball racen twee teams van BN'ers met een bal van vier meter hoog door verschillende plekken in Nederland. Dat gaat nog niet zo makkelijk, want de deelnemers krijgen te maken met lastige parcours en smalle straatjes. Na twee etappes volgt de allesbeslissende finale. Er staan nog drie afleveringen van de spelshow op de planning. De presentatie is in handen van Jan Versteegh.
Let’s Play Ball is elke zaterdag om 20.00 uur te zien bij SBS6. Komende zaterdag is het de beurt aan Roy Donders, die het met zijn team opneemt tegen Manuel Venderbos, Sandra Schuurhof en Leontien van Moorsel van Shownieuws.
Na Let's Play Ball komt SBS weer met een nieuw programma: Alle Remmen Los. In deze nieuwe show draait alles om snelheid, creativiteit en waanzin op wielen. Kijkers kunnen zich verheugen op spectaculaire races en waanzinnige stunts. Het programma telt vier afleveringen en wordt gepresenteerd door Airen Mylene en Jan Versteegh.
Alle Remmen Los is vanaf zaterdag 11 oktober wekelijks om 20:00 uur op SBS 6 te zien.
Yvon Jaspers kondigt nieuw seizoen Boer zoekt vrouw aan
07:46Ophef bij Vandaag inside: Johan Derksen heeft nog nooit gekookt
07:42Tina Nijkamp nijdig op jubilerend BNNVARA om uitsluiting Matthijs van Nieuwkerk
06:47Vanavond op TV: The ex-wife, De alleskunner vips, If
21:47Oud-Mol Thomas Cammaert over jubileumversie Wie is de Mol?: 'Gaat iets unieks gebeuren'