TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De gasten van vandaag in Dit Was het Nieuws hebben hun sporen ook buiten de tv-wereld verdiend.
Bas Hoeflaak is niet alleen acteur met rollen in verschillende films en programma's zoals Jiskefet, Toren C en Sluipschutters, maar is ook succesvol als cabaretier. Jarenlang vormde hij met Peter van de Witte het cabaretduo Droog Brood en ook dit jaar trekt hij weer langs de theaters, met de voorstelling Trapeze.
De andere gast is Roos Abelman. De journalist is niet alleen een van de vaste gezichten van het televisieprogramma Pointer, ze maakt ook al ruim twintig jaar radio. Abelman had tot maart 2022 een eigen show bij BNR Nieuwsradio en volgt vanaf januari 2024 Ghislaine Plag op als vaste presentator van Spraakmakers op NPO Radio 1.
Dit Was het Nieuws is sinds 28 september iedere donderdag om 21:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 9 november 2023.
Dit mogen we verwachten van het allerlaatste seizoen van Wortelboer & Van Rossem
13:31De trailer van het derde seizoen Dag & Nacht is verschenen
13:13De familie Meiland stapt over naar RTL en Videoland: 'Een hele mooie stap'
12:34Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums