TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Jaap van der Wal heeft vanavond collega-cabaretier Richard Groenendijk naast zich zitten in Dit Was het Nieuws. De twee nemen het op tegen twee jonge grappenmakers: Maxime van Heteren en Sophie Langeveld.
Deze vriendinnen uit Hardinxveld-Giessendam zijn mateloos populair bij de jeugd. Ze hebben een YouTubekanaal met meer dan 700.000 abonnees en 1,7 miljoen volgers op TikTok. Die populariteit danken ze aan de video’s waarin ze allerlei challenges doen, pretparken bezoeken en vreemde gerechten testen.
Vorig jaar wonnen Maxime en Sophie de Nickelodeon Kids’ Choice Award. Hoewel ze van sociale media hun werk hebben gemaakt, zien ze televisie ook wel zitten. Maxime zei begin vorig jaar tegen het Jeugdjournaal: “Het lijkt mij leuk om onze humor en sketches op tv te brengen.”
Dit Was het Nieuws is elke donderdagavond om 20:35 uur te zien op op NPO1.
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje