TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van voetbal en Katy Perry moesten wel de wekker zetten: het optreden vanuit het SoFi Stadium in Los Angeles vond zaterdagochtend rond 3.00 uur Nederlandse tijd plaats.
Katy Perry was het stralend middelpunt van de ceremonie, mede dankzij haar opvallende zilveren glitterjurk. Tijdens haar uitvoering van Wonder kreeg ze vocale versterking van de tienjarige Noorse zanger Tius Luka die ook al op de albumversie van het nummer te horen was. Zijn zangpartij werd begroet met enthousiast applaus.
Naast Katy Perry traden ook Lalala Lisa, Anitta en REMA op met het toepasselijke nummer Goals.
En eerder op de avond brachten rappers Future en Nyla hun nummer Game time. Het was misschien nog wat vroeg voor veel voetbalfans, tijdens hun optreden vielen alle lege plekken op de tribunes op.
Dat kwam goed tegen de tijd dat country duo Dan + Shay hun versie van het Amerikaanse volkslied mochten zingen.
Na alle optredens kon er eindelijk gespeeld worden. Gastland USA nam het op tegen Paraquay, het treffen eindigde met 4-1 in het voordeel van de Verenigde Staten.
Hier lees je het laatste nieuws over het WK. En hier kijk je de openingsceremonie in Canada en in Mexico terug.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
17:01Robert Jan (B&B Vol Liefde) deelt op ludieke wijze hoe het met hem gaat
15:05Johan Derksen blikt terug op opvallende uitspraak: 'Denk ik nog steeds zo over'
13:48Zien: bekijk de trailer van het nieuwe seizoen van Woeste Grond
12:39Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS