TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Zeepaardje, de Kameel, Pegasus, Kangaroe en het Blije Ei maakten hun opwachting in de vierde aflevering van The masked singer. Het format laat zich inmiddels raden: van deze vijf mogen er slechts drie door en het publiek mag 't zeggen.
Na vijf solo's en een groepsoptreden was het aan de mensen in de zaal om aan te geven wie ze het minst graag terugzien. Toen de uitslag bekend was, bleek dat het Zeepaardje er aan moest geloven. Alleen Carlo Boszhard wist op basis van de hints te ontrafelen dat dit sierlijke dier toch echt Froukje de Both moest zijn. Haar naam is al herhaaldelijk in meerdere seizoenen genoemd en nu zat de Eigen huis & tuin-presentatrice er toch echt in. Froukje heeft genoten en weet zeker dat vooral haar vijftienjarige dochter in shock van de bank zal vallen.
Na de reclame wachtte de tweede, onvermijdelijke afvaller... en dat waren er twee. Voor het eerst in de geschiedenis van The masked singer kregen de panelleden te maken met een duo-pak. De Kameel deed z'n best en het panel was dan ook shock toen het publiek deze kunstige creatie naar huis stemde. Aan de performance heeft het niet gelegen, al was de een wat meer ritmisch onderlegd dan de ander. Namen als de Meilandjes, Suzan en Freek en Robert Doornbos en Chantal Bles werden genoemd, maar het panel zat er volledig naast toen de bulten eraf gingen en Bob Sikkes en Roos Reedijk van Kopen zonder kijken tevoorschijn kwamen.
Nu de voorrondes erop zitten gaat de kostuumstrijd volgende week een nieuwe fase in!
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026