TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nieuwe seizoen brengen dertien coverbands odes aan hun grootste idolen. De band Treasure doet mee aan de competitie met het repertoire van Bruno Mars en Someone Like Her brengt de mooiste liedjes van Adele tot leven. The Richie Experience brengt een ode aan Lionel Richie, net als Yellow voor Coldplay.
De tributeband Faith probeert het publiek omver te blazen met hits van George Michael. ACinDC The Tribute doet mee aan het programma met covers van AC/DC. Daarnaast vertolken de bands Kate! (Kate Bush) en The Lou Rawls Experience (Lou Rawls) liedjes van hun idolen.
De Guus Meeuwis Tribute Band zal het repertoire van Guus Meeuwis tot leven brengen. Verder doen Purple Power Generation (Prince), Mr. Jones & Just in Case (Tom Jones), Dizzy Man's Band - The Legacy (Jacques Kloes) en The Supremium Tribute (The Supremes) aan het programma mee. Alle bands proberen qua sound en stem zo dicht mogelijk bij het origineel te komen.
Johnny de Mol presenteert het nieuwe seizoen. Daarmee neemt hij het stokje over van Gerard Ekdom, die de eerdere seizoenen van het muziekprogramma presenteerde. De optredens worden beoordeeld door de vakjury, die bestaat uit Cesar Zuiderwijk, Angela Groothuizen en Spike.
De vier tributebands die het tot de finale weten te schoppen, krijgen een bijzondere prijs. Zij winnen een optreden tijdens The Tribute in concert in de Ziggo Dome.
The Tribute: Battle of the Bands is vanaf zaterdag 18 januari om 20.00 uur op SBS6 te zien.
Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint
10:15Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik vond het NIET gezellig Monique'
09:24Vanaf deze datum is het derde seizoen van Grote Gezinnen, Grote Vakanties te zien