TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Videoland heeft woensdag de eerste beelden gedeeld van de nieuwe Videoland Original Tamara & Maria's Therapy Trip. In het programma helpen Tamara Elbaz en Maria Tailor, bekend van het realityprogramma The Real Housewives of Amsterdam, BN'ers die wel wat therapie kunnen gebruiken.
En er gaan tranen rijkelijk vloeien als we de beelden mogen geloven.
Samen met Tamara en Maria verblijven zes BN'ers in een villa op Ibiza. In de reis staat groei en heling centraal. Spiritualiteit wordt verkend met verschillende experts. Eerder vertelde het duo al dat het een droom van hen was om een format te maken. "We liepen al lang met het idee hoe cool het zou zijn als we met bekende Nederlanders op beeld in therapie zouden gaan. Want als er één groep wat ons betreft in therapie moet, dan zijn dat wel celebrities. Het wordt een programma met een lach en een traan, waarbij we hopen dat onze gasten er ook echt wat aan zullen hebben en zullen groeien."
We zien in deze serie: Boer Ayoub, Jaimie Vaes, Farja Farvardin, B&B Vol Liefde-Walter Spangenberg, Diva Brons (Echte Meisjes in de Jungle) en Jacomien Zoer (Urk!). En in de beelden zien we dus dat een aantal van hen geraakt worden door de sessies.
Tamara & Maria's Therapy Trip is vanaf 25 september wekelijks te streamen bij Videoland.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland