TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het begin van de halve finale waren Danny en dochter Bo de Munk, de zusjes van OG3NE en Vinchenzo en YouTuber Nochtli Peralta nog in de race.
Onder leiding van Wendy van Dijk en Jandino Asporaat lieten de kandidaten nog één keer alles zien. Maar vooraf leek de uitslag al vast te staan: Danny de Munk (49) moest het al vanaf de start meer hebben van zijn aanstekelijke charisma dan z'n strakke moves en vlak voor de finale kostte hem dat de kop.
Vinchenzo en Nochtli bleken na maanden training feilloos op elkaar ingespeeld en dat leverde hen naast mooie jurypunten ook een finaleplek op. De drie dames van OG3NE bereikten de finale door een ontroerende solodans van Amy op Rolling in the deep van Adele. De jury kon niet anders dan drie maal 10 punten geven, waardoor Lisa, Amy en Shelley als eerste trio ooit meedoen aan de finale van Dance dance dance.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima