TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het begin van de halve finale waren Danny en dochter Bo de Munk, de zusjes van OG3NE en Vinchenzo en YouTuber Nochtli Peralta nog in de race.
Onder leiding van Wendy van Dijk en Jandino Asporaat lieten de kandidaten nog één keer alles zien. Maar vooraf leek de uitslag al vast te staan: Danny de Munk (49) moest het al vanaf de start meer hebben van zijn aanstekelijke charisma dan z'n strakke moves en vlak voor de finale kostte hem dat de kop.
Vinchenzo en Nochtli bleken na maanden training feilloos op elkaar ingespeeld en dat leverde hen naast mooie jurypunten ook een finaleplek op. De drie dames van OG3NE bereikten de finale door een ontroerende solodans van Amy op Rolling in the deep van Adele. De jury kon niet anders dan drie maal 10 punten geven, waardoor Lisa, Amy en Shelley als eerste trio ooit meedoen aan de finale van Dance dance dance.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten