TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de halve finale moesten de nieuwbakken zangers naast een duet met hun coach wederom ook solo aan de bak. Nadat de jury haar over de performances had laten schijnen bleken Evi Hanssen, Jörgen Raymann en Leo Alkemade in de gevarenzone te zitten.
Uiteindelijk was het oordeel van de publieksjury genadeloos: Evi Hanssen moest het veld ruimen. De Vlaamse presentatrice nam haar verlies sportief af en zwaaide stralend af. Daardoor zijn de vier finalisten presentator Jörgen Raymann, komiek Leo Alkemade, dj Eva Cleven en YouTube-ster Dionne, beter bekend als OnneDi.
De finale lijkt te gaan tussen Eva en Dionne. Het tweetal verbluft zowel jury als publiek al weken met hun vocale talenten. Over een week wordt duidelijk wie de opvolger wordt van Jan Versteegh, winnaar van het eerste seizoen, en Bibi Breijman die vorig jaar met de eer ging strijken.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36'Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm'
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los