TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de halve finale moesten de nieuwbakken zangers naast een duet met hun coach wederom ook solo aan de bak. Nadat de jury haar over de performances had laten schijnen bleken Evi Hanssen, Jörgen Raymann en Leo Alkemade in de gevarenzone te zitten.
Uiteindelijk was het oordeel van de publieksjury genadeloos: Evi Hanssen moest het veld ruimen. De Vlaamse presentatrice nam haar verlies sportief af en zwaaide stralend af. Daardoor zijn de vier finalisten presentator Jörgen Raymann, komiek Leo Alkemade, dj Eva Cleven en YouTube-ster Dionne, beter bekend als OnneDi.
De finale lijkt te gaan tussen Eva en Dionne. Het tweetal verbluft zowel jury als publiek al weken met hun vocale talenten. Over een week wordt duidelijk wie de opvolger wordt van Jan Versteegh, winnaar van het eerste seizoen, en Bibi Breijman die vorig jaar met de eer ging strijken.
Deze BN’ers maken hun opwachting in het nieuwe seizoen van Code van Coppens
08:45De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?