TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder werd al bekend dat naast de vaste presentatoren van RTL Boulevard ook Marieke Elsinga terugkeert om afleveringen van RTL Boulevard summernight op zich te nemen.
RTL bevestigde vlak voor de start van de spin-off dat Jamai Loman, in een grijs verleden co-host, terugkeert aan de presentatiedesk. De uitgebreide presentatiepoule is noodzakelijk omdat mensen die de reguliere aflevering om 18.35 presenteren niet blijven zitten voor de late avond editie.
RTL Boulevard Summernight krijgt als nieuwe deskundigen Heleen van Royen en Monica Geuze, fans van B&B vol liefde die gaan mee analyseren. Ook is Married at first sight-koppelaar Lennart Klip gecontracteerd om zijn visie te geven.
Ook komen oud-deelnemers aan B&B vol liefde voorbij. RTL liet al weten dat sowieso stewardess Els, bekend van haar gevleugelde 'who Els?' uitspraak, langskomt. Ook de nuchere, no nonsense Petri uit Frankrijk laat haar licht schijnen op de late avond.
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start