TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nadat in de halve finale Juvat Westendorp het veld moest ruimen was de weg vrij voor Georgina Verbaan, Patrick Martens en Frits Sissing om hun koffers te pakken voor een reis naar de Antillen.
In het eerste gedeelte van de finale had presentator Tijl Beckand net als altijd weer twee opdrachten voor de kandidaten die merkbaar gespannen waren. Het lukte Georgina Verbaan niet echt om haar draai te vinden. De eerste opdracht bleek een onderwatershoot waar ze vanuit Nederland door juryleden William Rutten en Cynthia Boll een 5 voor kreeg. Het was een teken aan de wand, want ook de volgende opdracht, maak een culinair tweeluik, werd ondanks haar gepassioneerde pogingen met een 5 beoordeeld. Frits en Patrick scoorden beduidend hoger waardoor duidelijk was dat Het perfecte plaatje dit seizoen een herenfinale wordt.
Verbaan was alles behalve teleurgesteld. Ze had 't naar eigen zeggen al zien aankomen en was vooral dolblij met alle maanden aan fotografie ervaring die ze door haar deelname heeft opgedaan. Ze heeft voor haar gevoel echt leren fotograferen en denkt met plezier terug aan onder andere de shoot met haar idool André van Duin.
Partnerbijdrage
Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’
20:06Kijkers lovend over Antoinette Hertsenberg als vervanger van zieke Eva Jinek