Amusement
DJ's Barend, Sophie en Rob in Glazen Huis 2022
Irma Tomas
  ·  
Ze draaien 24 uur per dag plaatjes voor geld terwijl andere dj's van 3FM het land rond gaan om te kijken bij andere acties die worden gevoerd. Het opgehaalde geld gaat dit jaar naar Het Vergeten Kind, een stichting die zich inzet voor de 100.000 vergeten kinderen van ons land.
Ellende thuis
Dat zijn kinderen die te maken hebben met een onveilige situatie thuis. Het Vergeten Kind organiseert activiteiten waardoor ze de ellende een tijdje kunnen vergeten.
12 miljoen euro
Het Glazen Huis was een paar jaar weg, maar keerde vorig jaar terug. In haar hoogtijdagen haalde Serious Request meer dan 12 miljoen euro op voor het goede doel maar het aantal luisteraars van 3FM slonk en daarmee ook de belangstelling voor het Glazen Huis. De comeback van het Glazen Huis vorig jaar verzamelde 2 miljoen euro. Toen ging het opgehaalde geld naar de bescherming van het regenwoud.
Het Glazen Huis gaat op 18 december van start.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:14Zo gaat het nu met Walter & Marcel uit Ik Vertrek
08:35De TV van gisteren: Wie Is De Mol? trekt de kar in kijkcijferstrijd
21:54WIDM-kijkers lyrisch over psychologisch spelletje: 'Makers stijgen boven zichzelf uit'
21:30De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023
12:43Ook eerste seizoen Vlaamse Kopen Zonder Kijken op Videoland