TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Moeder Angela deelt haar trots op Instagram. "OMG! @geversmilou samen met mijn bloedje @lolamooij en die hele geweldige possie van @waarombleefjenietvoormij is genomineerd voor een #studentenoscar #usa #academyawards. Wat ben ik trots op jullie!"
Ook Angela's collega Irene Moors is duidelijk trots op de 22-jarige Lola en de rest van het team: "Maar wat geweldig!", reageer ze onder de post.
De twee jonge filmmakers zitten op de Filmacademie en werkten samen met voormalig medestudenten aan de documentaire Waarom bleef je niet voor mij?. Daarin vertellen vier kinderen die een ouder aan zelfmoord verloren over hun ervaringen. De film won in 2020 de VPRO-documentaireprijs.
De regie is in handen van Milou, die de documentaire maakte op basis van haar eigen ervaring. Groothuizen's dochter Lola was verantwoordelijk voor de cinematografie, het camerawerk.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij