TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De misschien wel meest besproken documentaireserie De Kinderen van Ruinerwold is binnenkort ook te zien buiten onze landsgrenzen. De rechten van de docu zijn namelijk verkocht aan verschillende landen.
In onder meer Frankrijk, Zweden, Noorwegen, Duitsland en Oostenrijk zullen mensen binnenkort het indrukwekkende verhaal van de Drentse familie kunnen zien. Dit laat distributie-organisatie Dutch Core donderdag weten. Het heugelijke nieuws komt slechts een maand nadat De Kinderen van Ruinerwold de Gouden Televizier-Ring won.
De documentaire van Jessica Villerius werd eerder al getoond op de Belgische VRT en ook in Denemarken was hij te zien. Het is niet wonderlijk dat er zoveel interesse in het verhaal is, want het nieuws over het gezin ging in 2019 de wereld over. Eerder maakte Villerius al bekend dat er een vervolg zou komen op de spraakmakende documentaire. Deze zou volgend jaar te zien moeten zijn.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven