TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De misschien wel meest besproken documentaireserie De Kinderen van Ruinerwold is binnenkort ook te zien buiten onze landsgrenzen. De rechten van de docu zijn namelijk verkocht aan verschillende landen.
In onder meer Frankrijk, Zweden, Noorwegen, Duitsland en Oostenrijk zullen mensen binnenkort het indrukwekkende verhaal van de Drentse familie kunnen zien. Dit laat distributie-organisatie Dutch Core donderdag weten. Het heugelijke nieuws komt slechts een maand nadat De Kinderen van Ruinerwold de Gouden Televizier-Ring won.
De documentaire van Jessica Villerius werd eerder al getoond op de Belgische VRT en ook in Denemarken was hij te zien. Het is niet wonderlijk dat er zoveel interesse in het verhaal is, want het nieuws over het gezin ging in 2019 de wereld over. Eerder maakte Villerius al bekend dat er een vervolg zou komen op de spraakmakende documentaire. Deze zou volgend jaar te zien moeten zijn.
Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
13:37In Bridgerton seizoen 5 gaat een vrouw op zoek naar de liefde
13:31Terugkijken: de So You Think You Can Dance-auditie van Yusri
10:41AVROTROS komt met nieuw programma: Keurmeesters