TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De misschien wel meest besproken documentaireserie De Kinderen van Ruinerwold is binnenkort ook te zien buiten onze landsgrenzen. De rechten van de docu zijn namelijk verkocht aan verschillende landen.
In onder meer Frankrijk, Zweden, Noorwegen, Duitsland en Oostenrijk zullen mensen binnenkort het indrukwekkende verhaal van de Drentse familie kunnen zien. Dit laat distributie-organisatie Dutch Core donderdag weten. Het heugelijke nieuws komt slechts een maand nadat De Kinderen van Ruinerwold de Gouden Televizier-Ring won.
De documentaire van Jessica Villerius werd eerder al getoond op de Belgische VRT en ook in Denemarken was hij te zien. Het is niet wonderlijk dat er zoveel interesse in het verhaal is, want het nieuws over het gezin ging in 2019 de wereld over. Eerder maakte Villerius al bekend dat er een vervolg zou komen op de spraakmakende documentaire. Deze zou volgend jaar te zien moeten zijn.
Partnerbijdrage
Valerio Zeno presenteert Echte Jongens op Safari en dit zijn de deelnemers
09:01Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik wil op nummer één staan, voor mijn vriendins kinderen'
08:20De TV van gisteren: Beestenboel maakt vrije val door terugkeer Miljoenenjacht
06:47Vanavond op TV: Van Roosmalen & Groenteman, Buzz, We Bought a Zoo
18:54Talpa reageert op uitzend-fiasco nieuwe spelshow met Art Rooijakkers: 'We betreuren dit'