TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft het management van de clown en de acrobaat vandaag weten aan RTL Boulevard.
Volgens het management van Bas en Aad ligt er nog veel ongebruikt interviewmateriaal. Met het oog op hun leeftijd vindt het duo het juist nu belangrijk om een documentaire te maken.
Dat de gezondheid van oud-clown Bassie niet best is, is algemeen bekend. Hij kampt met een auto-immuunziekte en zit in een rolstoel. Eerder vertelde Aad al dat het steeds een beetje erger wordt en hoop dat het ooit beter wordt, is er niet.
Niet alleen Bas en Aad staan in de spotlights in de docu. Ook is er een rol weggelegd voor Robin de Robot en volkszanger Mart Hoogkamer. Wat de rol van Mart inhoudt, is nog niet duidelijk. De zanger bracht wel onlangs een cover uit van het lied De Spaanse Zon uit 1978. Misschien dat dit ermee te maken heeft.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Sterke start voor De Slimste Mens
07:00GTST Spoilers - maandag 28 september t/m donderdag 1 oktober 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Oblivion
23:16Paulien Cornelisse open over gezondheid in De Slimste Mens: 'Blijdschap overheerst'
15:59Video: De Bondgenoten-Mercedes haalt uit naar Salar: 'Laat me met rust'