TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft het management van de clown en de acrobaat vandaag weten aan RTL Boulevard.
Volgens het management van Bas en Aad ligt er nog veel ongebruikt interviewmateriaal. Met het oog op hun leeftijd vindt het duo het juist nu belangrijk om een documentaire te maken.
Dat de gezondheid van oud-clown Bassie niet best is, is algemeen bekend. Hij kampt met een auto-immuunziekte en zit in een rolstoel. Eerder vertelde Aad al dat het steeds een beetje erger wordt en hoop dat het ooit beter wordt, is er niet.
Niet alleen Bas en Aad staan in de spotlights in de docu. Ook is er een rol weggelegd voor Robin de Robot en volkszanger Mart Hoogkamer. Wat de rol van Mart inhoudt, is nog niet duidelijk. De zanger bracht wel onlangs een cover uit van het lied De Spaanse Zon uit 1978. Misschien dat dit ermee te maken heeft.
Vanavond op TV: Verborgen verleden, Vrienden van Amstel Live 2026, Rango
21:42The Voice of Holland: Shelley maakt indruk met krachtig stemgeluid (video)
21:27Spanning stijgt zaterdag in The Winner Takes It All: 'Dit is keihard strijden' (video)
21:07The Voice gemist? Thijs zingt Another Love en blaast coaches omver
15:41Terugblik: Zo ging het Jennifer Hoffman af in het vorige seizoen van LOL: Last One Laughing