TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft het management van de clown en de acrobaat vandaag weten aan RTL Boulevard.
Volgens het management van Bas en Aad ligt er nog veel ongebruikt interviewmateriaal. Met het oog op hun leeftijd vindt het duo het juist nu belangrijk om een documentaire te maken.
Dat de gezondheid van oud-clown Bassie niet best is, is algemeen bekend. Hij kampt met een auto-immuunziekte en zit in een rolstoel. Eerder vertelde Aad al dat het steeds een beetje erger wordt en hoop dat het ooit beter wordt, is er niet.
Niet alleen Bas en Aad staan in de spotlights in de docu. Ook is er een rol weggelegd voor Robin de Robot en volkszanger Mart Hoogkamer. Wat de rol van Mart inhoudt, is nog niet duidelijk. De zanger bracht wel onlangs een cover uit van het lied De Spaanse Zon uit 1978. Misschien dat dit ermee te maken heeft.
Partnerbijdrage
Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen
22:27Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie