TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft het management van de clown en de acrobaat vandaag weten aan RTL Boulevard.
Volgens het management van Bas en Aad ligt er nog veel ongebruikt interviewmateriaal. Met het oog op hun leeftijd vindt het duo het juist nu belangrijk om een documentaire te maken.
Dat de gezondheid van oud-clown Bassie niet best is, is algemeen bekend. Hij kampt met een auto-immuunziekte en zit in een rolstoel. Eerder vertelde Aad al dat het steeds een beetje erger wordt en hoop dat het ooit beter wordt, is er niet.
Niet alleen Bas en Aad staan in de spotlights in de docu. Ook is er een rol weggelegd voor Robin de Robot en volkszanger Mart Hoogkamer. Wat de rol van Mart inhoudt, is nog niet duidelijk. De zanger bracht wel onlangs een cover uit van het lied De Spaanse Zon uit 1978. Misschien dat dit ermee te maken heeft.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'