TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat heeft het management van de clown en de acrobaat vandaag weten aan RTL Boulevard.
Volgens het management van Bas en Aad ligt er nog veel ongebruikt interviewmateriaal. Met het oog op hun leeftijd vindt het duo het juist nu belangrijk om een documentaire te maken.
Dat de gezondheid van oud-clown Bassie niet best is, is algemeen bekend. Hij kampt met een auto-immuunziekte en zit in een rolstoel. Eerder vertelde Aad al dat het steeds een beetje erger wordt en hoop dat het ooit beter wordt, is er niet.
Niet alleen Bas en Aad staan in de spotlights in de docu. Ook is er een rol weggelegd voor Robin de Robot en volkszanger Mart Hoogkamer. Wat de rol van Mart inhoudt, is nog niet duidelijk. De zanger bracht wel onlangs een cover uit van het lied De Spaanse Zon uit 1978. Misschien dat dit ermee te maken heeft.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag