TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de grootste verschillen tussen het originele Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet? en deze nieuwe versie is de rol van de presentator. Vroeger nam Peter Jan Rens ieder aspect voor zijn eigen rekening. Van de komische candidcamerafilmpjes tot de grappige gesprekken met kleine kinderen, Rens deed alles zelf.
Ruben Nicolai pakt het anders aan. Hij praat met peuters en kleuters, maar doet verder een beroep op teamcaptains Roué Verveer, Jelka van Houten en Leonie ter Braak. Dit drietal gaat vermomd de straat op om filmpjes te maken waar publiek in de studio de afloop van moet raden. Ook wagen ze zich wekelijks aan een uitdaging die veel van hen vergt. Wie zich afvraagt waarom de buitenopnames zo zonnig en zomers ogen: de opnames vonden afgelopen juni al plaats.
Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet is sinds 18 januari elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4. Deze aflevering volgt op 25 januari 2024.
GTST-karakter Steef Verduyn neemt afscheid: 'Ik moest even snikken van binnen'
14:25'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv
10:30Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Miljoenenjacht op tv verschijnt