TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD wist vrijdag te melden dat Doet-ie 't of doet-ie 't niet een comeback zou maken en daarna bevestigde een woordvoerder van RTL het nieuws. Ruben Nicolai wordt de presentator van dienst.
Volgens de krant is het de bedoeling dat het programma - dat jarenlang werd gepresenteerd door Peter Jan Rens - nog dit jaar zijn opwachting maakt. De opnames zouden al over twee weken starten.
Doet-ie 't of doet-ie 't niet - dat in 1988 begon bij de NPO en later verhuisde naar RTL - won in 1989 nog een Gouden Televizier-Ring. Peter Jan Rens was niet alleen de presentator, maar ook de bedenker van het format.
Kandidaten krijgen filmpjes voorgeschoteld, die op een zeker moment worden stopgezet. Zij moeten dan raden hoe de situatie afloopt.
RTL heeft nog niet wereldkundig gemaakt wanneer Doet-ie 't of doet-ie 't niet op de buis terugkeert.
Makers van De Oost werken aan nieuwe serie: dit moet je weten over Hemelrijk
11:47Terugkijken: Sanne zingt Voilà tijdens Blind Auditions van The Voice of Holland
10:56Spannend spel zorgt voor grote schok in House of Villains
10:43Prinses Laurentien bij Shownieuws: 'Ik hoef nergens antwoord op te geven'
10:30‘Toch nog oprechte liefde in Winter Vol Liefde: Thérèse en Yvonne moeten samen verder'