TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD wist vrijdag te melden dat Doet-ie 't of doet-ie 't niet een comeback zou maken en daarna bevestigde een woordvoerder van RTL het nieuws. Ruben Nicolai wordt de presentator van dienst.
Volgens de krant is het de bedoeling dat het programma - dat jarenlang werd gepresenteerd door Peter Jan Rens - nog dit jaar zijn opwachting maakt. De opnames zouden al over twee weken starten.
Doet-ie 't of doet-ie 't niet - dat in 1988 begon bij de NPO en later verhuisde naar RTL - won in 1989 nog een Gouden Televizier-Ring. Peter Jan Rens was niet alleen de presentator, maar ook de bedenker van het format.
Kandidaten krijgen filmpjes voorgeschoteld, die op een zeker moment worden stopgezet. Zij moeten dan raden hoe de situatie afloopt.
RTL heeft nog niet wereldkundig gemaakt wanneer Doet-ie 't of doet-ie 't niet op de buis terugkeert.
Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
11:27Video: Nyssa en Joshlyn krijgen hartverscheurend nieuws in De Bondgenoten