TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het AD wist vrijdag te melden dat Doet-ie 't of doet-ie 't niet een comeback zou maken en daarna bevestigde een woordvoerder van RTL het nieuws. Ruben Nicolai wordt de presentator van dienst.
Volgens de krant is het de bedoeling dat het programma - dat jarenlang werd gepresenteerd door Peter Jan Rens - nog dit jaar zijn opwachting maakt. De opnames zouden al over twee weken starten.
Doet-ie 't of doet-ie 't niet - dat in 1988 begon bij de NPO en later verhuisde naar RTL - won in 1989 nog een Gouden Televizier-Ring. Peter Jan Rens was niet alleen de presentator, maar ook de bedenker van het format.
Kandidaten krijgen filmpjes voorgeschoteld, die op een zeker moment worden stopgezet. Zij moeten dan raden hoe de situatie afloopt.
RTL heeft nog niet wereldkundig gemaakt wanneer Doet-ie 't of doet-ie 't niet op de buis terugkeert.
Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)
17:40Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op woensdag