TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de speciale aflevering van Op1 ging het volledig over de uitreiking van de Gouden Kalveren, de Nederlandse filmprijzen. De presentatie lag in handen van Nadia Moussaid en Erik Dijkstra (foto). De special zat laat op de avond, namelijk vanaf 23.00 uur, dus dat heeft ongetwijfeld een rol gespeeld in de teleurstellende cijfers. Nog nooit keken er zo weinig mensen naar Op1.
Erik en Nadia hadden allerlei mensen uit de filmwereld aan tafel, onder wie René Mioch en Martin Koolhoven. Het aantal kijkers van 286.000 was niet genoeg om op de lijst van de best bekeken 25 programma's van de dag te belanden. Dit gebeurde één keer eerder. Talkshow Jinek bij concurrent RTL trok overigens 639.000 kijkers. Khalid & Sophie was op NPO 1 goed voor 808.000 geïnteresseerden.
Fedja van Huêt kreeg overigens het Kalf voor de beste hoofdrol (De Veroordeling). Het Kalf voor beste film ging eveneens naar De Veroordeling.
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën