TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Corona maakt creatief. Dat is ook het geval bij Dries Roelvink, die plannen heeft om een kookprogramma voor televisie te ontwikkelen.
De volkszanger en RTL Boulevard-reporter hoopt tv-kok te worden met Dave Roelvink aan zijn zijde. "Ik hou heel erg van koken en we zijn aan het kijken of we misschien samen een kookprogramma kunnen ontwikkelen", zegt Dries in gesprek met Shownieuws.
Dries hoopt Dave van de straat te houden nu hij door de coronacrisis niet meer kan draaien als dj. Een taakverdeling heeft papa Roelvink ook al gemaakt. "Ik kan wel aardig koken en Dave... die kan de boodschappen doen.”
Dries probeert op allerlei manieren de coronacrisis door te komen. Nadat hij afgelopen zomer stopte met zijn populaire column op Radio 1, was het zoeken naar een alternatief. Die heeft hij nu gevonden bij de Veronica Inside Ochtendshow van Wilfred Genee, waar hij zijn eigen item Top Dries krijgt.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'