TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar liefst 45 hoofdstukken telt het boek van Dries Roelvink. Omdat hij niet in het bezit is van een laptop of computer, gebruikte hij één vinger en zijn telefoon om het verhaal tot leven te brengen.
Tegen De Telegraaf vertelt Dries Roelvink dat zijn boek op deze unieke manier is geschreven. "Ik heb nooit een typediploma gehaald en een computer heb ik niet", vertelt hij.
Dit was dus de enige oplossing, laat hij weten. "45 hoofdstukken, toch minstens twee uur per hoofdstuk en dan wil je er nog wel eens wat aan veranderen. Over de honderd uur zit ik zeker", zegt Roelvink over de hoeveelheid werk.
Over zijn werk zullen we weinig te weten komen, wel komt het privéleven van de zanger en zijn familie aan bod. Hij houdt zoals hij al eerder aankondigde niets achter.
Onder andere de affaire van zoon Dave die privébeelden verspreidde en mogelijke betrokkenheid bij diefstal in 2014 komen aan bod. Ook zijn eigen liefdesleven wordt uitgebreid besproken.
De streamingtip van de week: One Battle After Another
14:03De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen