TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Je kan beter stoppen als het nog leuk is, dan wanneer men er niets meer aan vindt”, zegt Dries over zijn stoppen. “Het was fijn om een andere kant van mezelf te kunnen laten horen aan een groot publiek. Onder meer vanwege de opmerkelijke combinatie kreeg ik elke dag ontzettend veel reacties binnen op de uitzending en deed met Sven alle talkshows aan.”
Sven Kockelmann is dankbaar voor de jarenlange samenwerking. “Ik ben zeer gesteld geraakt op Dries. Vanaf dag één was er een klik, hoewel nogal wat mensen - zacht gezegd - tamelijk verbaasd waren over onze samenwerking. Vonden wij juist geestig. Zijn bijdragen waren heel waardevol. Ik vond het prachtig om te zien hoe hij die andere kant van zichzelf kon laten zien en ook hoe hij al heel snel werd gewaardeerd door de gasten.”
Dries, die ook als verslaggever werkzaam is voor RTL Boulevard en in de coronacrisis een documentaire maakte, was zo’n 2,5 jaar de vaste columnist in het programma 1 op 1 op NPO Radio 1. De laatste column van Dries is te horen op vrijdag 17 juli tussen 11.30 en 12.00 uur op NPO Radio 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam