TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duncan Laurence gaat als coach aan de slag bij The Voice Kids België. De Nederlandse winnaar van het Eurovisie Songfestival krijgt daarbij met K3 nieuwe collega’s.
Laurence deed ooit zelf mee aan The Voice of Holland en kan zich daardoor naar eigen zeggen inleven in de jonge zangtalentjes. "Ik weet hoe spannend het is om auditie te doen en op te treden voor zoveel mensen. Ik kan niet wachten om jong talent te helpen bij The Voice Kids en hen te coachen in de eerste stappen van hun carrière”, zegt de zanger in gesprek met Het Laatste Nieuws.
Naast Duncan Laurence maakt ook K3, dat net de zoektocht naar een nieuw, derde lid heeft afgerond, haar opwachting in de talentenjacht. Het betekent voor Julia Boschman, die als winnares uit de strijd kwam, haar debuut. Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen doen al twee seizoenen mee als coach.
De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted
19:52Familie Meiland neemt melkveebedrijf over in nieuw RTL 4-programma
17:30Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'