TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duncan Laurence gaat als coach aan de slag bij The Voice Kids België. De Nederlandse winnaar van het Eurovisie Songfestival krijgt daarbij met K3 nieuwe collega’s.
Laurence deed ooit zelf mee aan The Voice of Holland en kan zich daardoor naar eigen zeggen inleven in de jonge zangtalentjes. "Ik weet hoe spannend het is om auditie te doen en op te treden voor zoveel mensen. Ik kan niet wachten om jong talent te helpen bij The Voice Kids en hen te coachen in de eerste stappen van hun carrière”, zegt de zanger in gesprek met Het Laatste Nieuws.
Naast Duncan Laurence maakt ook K3, dat net de zoektocht naar een nieuw, derde lid heeft afgerond, haar opwachting in de talentenjacht. Het betekent voor Julia Boschman, die als winnares uit de strijd kwam, haar debuut. Marthe De Pillecyn en Hanne Verbruggen doen al twee seizoenen mee als coach.
Juvat Westendorp doet met danscollega’s mee aan De Kwis met Ballen
07:44De TV van gisteren: Gouden race Xandra Velzeboer trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 februari 2026
06:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 17 februari
20:07Eerste beelden van The Box tonen chaos: deze twaalf BN'ers doen mee