TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelde de familie donderdag in RTL Boulevard.
We weten van de familie dat er nog wel eens wat gebeurt tijdens een verbouwing. Een pijntje hier of een lelijke val daar. En dit keer is het Martien die zorgt voor lekkage. "Hij was hier de laminaat aan het weghalen en toen heeft hij met een ijzerzaag in de pijp van de verwarming gezaagd, die was van plastic", aldus Erica.
Op het moment dat het gebeurde, was Martien alleen aan het klussen. Chaos gegarandeerd. "Er kwam allemaal water, hele watervallen", vertelt hij. "Nou ik was helemaal in de stress. Het was een catastrofe."
Eind november werd bekend dat de familie Meiland een pension heeft gekocht in hun woonplaats Noordwijk. Ze dopen het pand om tot Code Rosé en zijn de komende tijd bezig met het 'eigenhandig opfluffen en verbouwen'.
Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?
10:16De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens