TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eddy Zoëy debuteert later deze maand als een van de gezichten van Nederland met vakantie, het nieuwe late avondprogramma van RTL 4. Volgens de presentator biedt de show ook ruimte voor actualiteit.
Een programma over vakantie tijdens de vakantie, de insteek van Nederland met vakantie klinkt relatief voor de hand liggend.
In een interview met het AD blikt Eddy Zoëy vooruit op de show die hij gaat maken met Boulevard-collega Vivienne van den Assem en Kees Tol, die speciaal voor Nederland met vakantie naar RTL 4 komt.
Zoëy: “De hoofdmoot is eigenlijk alleen maar: vakantie.” Zoëy en de zijnen gaan onder meer op locatie kijken hoe Nederlanders vakantie vieren. Ook maken ze reportages over mensen die juist in deze periode doorwerken zodat anderen van hun vrije tijd kunnen genieten.
De toon van het zomerprogramma wordt licht en luchtig, een onbezorgde manier om de dag af te sluiten. Maar Nederland met vakantie schuwt de actualiteit niet, zo belooft Zoëy: “Er is altijd ruimte voor de realiteit van de dag.”
Nederland met vakantie is vanaf maandag 20 juli zes weken lang te zien om 22.30 uur op RTL 4.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom