TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Edsilia Rombley stond niet te springen om mee te doen aan de Heel Holland Bakt-kerstspecial. Toch vormt ze een team, met Trijntje Oosterhuis. ‘Koken kan ik, maar bakken is echt iets anders.’
Waarom wilde je aan deze kerstspecial van Heel Holland Bakt meedoen?
“Ik ben gevraagd om als duo mee te doen met mijn schoonzus Trijntje Oosterhuis. Ik was niet meteen enthousiast, ik ben niet echt een bakker. Ik kan wel koken, maar bakken is echt iets anders.Trijntje was ook nooit van het bakken, maar tegenwoordig doet ze het wel. Zij wilde wel graag meedoen, het leek haar gezellig. Daarom heeft ze mij een beetje overgehaald het te doen.
We zijn het ook wel gewend om met elkaar in de keuken te staan met familieaangelegenheden. En ik hoorde ook dat er leuke mensen mee gingen doen. Omdat ik ook fan ben van het programma heb ik ja gezegd. Het was heel leuk, dus nu ben ik blij dat ze me heeft overgehaald.”
Wat is jouw favoriete kerstbaksel?
“Dat heb ik niet, liever koop ik mijn taartjes ergens. Met de kinderen maak ik weleens een taartje in de vorm van een kerstboom, of cupcakes. Maar mijn kerstspecialiteiten liggen bij het koken: kippensoep en johnny cakes (Antilliaanse broodjes) zijn favoriet. Ik heb wel een favoriet algemeen baksel: appeltaart. Dat kan ik denk ik ook wel goed. Ik gebruik altijd bruine suiker in plaats van witte suiker, dat maakt het minder zoet. Ik doe er ook walnoten in en juist niet te veel rozijnen.”
Is het thuis echt makkelijker dan in de tent?
“Ja. In de tent heb je te maken met een andere oven. Sowieso heb je thuis natuurlijk je eigen spulletjes, dat maakt het wat makkelijker. Ik vond de mixer in de tent erg modern, ik ben zo’n ouderwetse handmixer gewend. Ik kreeg dat ding natuurlijk niet aan de praat. Daar hebben we nog erg om gelachen.”
Heel Holland Bakt Kerst zie je op dinsdag 24 december vanaf 22:00 uur bij MAX op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws