TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na twee losse afleveringen van Een Buitengewoon Gesprek (in januari met Youp van ’t Hek en in mei met Hanneke Groenteman) start nu de wekelijkse reeks.
Jandino Asporaat bijt het spits af. De 44-jarige cabaretier beantwoordt vragen van 32 mensen met autisme. Door hun puurheid komen ze met verrassende vragen, waarop de BN’er met verrassende antwoorden komt. “Hun openheid en eerlijkheid dwongen mij ook om open te zijn”, vertelt Asporaat.
Hij bewondert hun directe manier van interviewen. “Soms geef ik in interviews een ontwijkend antwoord, zonder echt iets te zeggen. Een ervaren journalist als Jeroen Pauw doorziet dat en stelt precies die ene vraag waarmee hij tot de kern komt. Dat doen deze journalisten met autisme ook, hun vragen komen binnen.”
Een Buitengewoon Gesprek met Jandino Asporaat is op zondag 1 juni 2025 om 20:25 uur te zien op NPO 1.
Expeditie Robinson-kandidaten Camiel en Mátyás houden hun eigen eetproef
10:27Dit programma vervangt Hunted op de maandagavond
08:31De TV van gisteren: Floor Jansen blaast iedereen omver met rocknummer in Als IK het Zing
06:47Vanavond op TV: Schaatsen: EK afstanden Tomaszów, MasterChef USA, Unstoppable
22:04Kijkers geraakt door verhaal van Klaas in Winter Vol Liefde