TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De strijd om vijf jaar gratis wonen in de witte villa is in volle gang. Natasja Froger is de regelneef die alles rondom Een Eigen Huis in goede banen moet leiden. René Froger zorgt tijdens het klussen voor de vrolijke noot en morele ondersteuning, en die is hard nodig.
De 47-jarige Lopiker Wim Vroege is de opzichter. Hij houdt in de gaten of alles wat de kandidaten in het huis vertimmeren bouwtechnisch door de beugel kan en hij houdt de planning strak in de gaten.
Vroege is geen onbekende in tv-land. Al zestien jaar verleent hij zijn diensten aan programma's als De Bondgenoten en Utopia, maar dan achter de schermen. "Normaal krijgen anderen de credits voor mijn werk," zei hij daarover in een interview in het AD. Nu is hij als bouwopzichter volop in beeld.
Een Eigen Huis is iedere werkdag om 20:25 uur te zien op Net5.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels