TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoe ziet de nieuwe buurt eruit en wat heeft de lokale voetbalclub te bieden? Johan en Janneke Jelies zijn met hun drie oudste dochters nog in Spanje en gaan op verkenning in hun nieuwe woonplaats. Weer thuis wacht Johan een bijzonder moment: hij laat zich bij de gemeente uitschrijven als inwoner.
In De Stentor liet hij voor vertrek al weten zich helemaal in het nieuwe leven te willen onderdompelen. “Ik wil Spanjaard worden. Wij zijn al druk bezig met Spaanse taal. Voor de kinderen zal de taal leren makkelijker zijn. Ik weet dat ik daar tot mijn dood veel moeite mee zal hebben.”
En de Kraantjes trekken in hun nieuwe appartement. Ook zijn er zorgen om de verhuiswagen, die met hun huisraad onderweg is naar Luxemburg, maar onderweg in een sneeuwbui belandt. (HH)
Partnerbijdrage
Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom
13:12Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open