TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vertelt hij tegen Shownieuws.
''Ja, ik heb Een Jaar van Je Leven overleefd en ook gewonnen. Dat kan ik nog niet helemaal beseffen, dat ik een jaar lang heb gestreden en uiteindelijk ook 8,5 ton heb gewonnen'', zegt Isaac over zijn deelname. "Op het moment dat ik de loods binnenkwam, wist ik al wel: 'Ik heb één missie, en die missie is winnen'. Het ging heel lang duren, maar ik moest mijn energie gewoon een beetje verspreiden over een jaar en dat heb ik gedaan'', vertelt hij tegen Shownieuws.
Op de vraag wat hij met het prijzengeld gaat doen, zegt hij dat hij zijn moeder al bijna vijftien jaar heeft beloofd om een auto voor haar te kopen ''Nu kan ik haar eindelijk een auto geven, dus dat is wat ik als eerste ga doen. Ik neem haar mee en we gaan gewoon een auto kopen'', glundert hij.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin