TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen binnenkort weer genieten van heerlijke slow-tv, want Dwars door de Lage Landen komt terug met een tweede seizoen. Nog één keer trekt Arnout Hauben door Nederland en België.
Na het succesvolle eerste seizoen kon een nieuwe reeks natuurlijk niet uitblijven.
Het programma werd vorig jaar de hemel in geprezen vanwege de mooie plekken en gesprekken die Arnout Hauben voerde met Vlamingen en Nederlanders. En niet geheel onbelangrijk, Dwars door de Lage Landen werd wekelijks door ruim 2 miljoen kijkers bekeken.
Het tweede seizoen van Dwars door de Lage Landen start waar het vorige eindigde. Vanuit Lauwersoog wandelen Arnout en zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens diagonaal door het hart van Nederland naar de meest zuidelijk gelegen kustplaats van Vlaanderen, De Panne. Een route van 1000 kilometer met veel nieuwe gebieden.
Het nieuwe seizoen van Dwars door de Lage Landen bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zondag 21 april om 20:15 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Martijn Koning openhartig over Eva Jinek-rel in Boerderij van Dorst: ‘Nog steeds moeilijk mee’
00:52Komende week in GTST: Verloochende verwondingen en de afgekapte avances
15:07Video: Dit zijn de eerste beelden van Dames in de Dop met twee oud-deelnemers van De Bondgenoten
14:54Hele donkere dagen voor kerst: Dit is de trailer van Sleepers
14:23Geen VIP-editie voor We Zijn er Bijna!: 'Kracht ligt bij gewone Nederlanders'