TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen binnenkort weer genieten van heerlijke slow-tv, want Dwars door de Lage Landen komt terug met een tweede seizoen. Nog één keer trekt Arnout Hauben door Nederland en België.
Na het succesvolle eerste seizoen kon een nieuwe reeks natuurlijk niet uitblijven.
Het programma werd vorig jaar de hemel in geprezen vanwege de mooie plekken en gesprekken die Arnout Hauben voerde met Vlamingen en Nederlanders. En niet geheel onbelangrijk, Dwars door de Lage Landen werd wekelijks door ruim 2 miljoen kijkers bekeken.
Het tweede seizoen van Dwars door de Lage Landen start waar het vorige eindigde. Vanuit Lauwersoog wandelen Arnout en zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens diagonaal door het hart van Nederland naar de meest zuidelijk gelegen kustplaats van Vlaanderen, De Panne. Een route van 1000 kilometer met veel nieuwe gebieden.
Het nieuwe seizoen van Dwars door de Lage Landen bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zondag 21 april om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid