TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen binnenkort weer genieten van heerlijke slow-tv, want Dwars door de Lage Landen komt terug met een tweede seizoen. Nog één keer trekt Arnout Hauben door Nederland en België.
Na het succesvolle eerste seizoen kon een nieuwe reeks natuurlijk niet uitblijven.
Het programma werd vorig jaar de hemel in geprezen vanwege de mooie plekken en gesprekken die Arnout Hauben voerde met Vlamingen en Nederlanders. En niet geheel onbelangrijk, Dwars door de Lage Landen werd wekelijks door ruim 2 miljoen kijkers bekeken.
Het tweede seizoen van Dwars door de Lage Landen start waar het vorige eindigde. Vanuit Lauwersoog wandelen Arnout en zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens diagonaal door het hart van Nederland naar de meest zuidelijk gelegen kustplaats van Vlaanderen, De Panne. Een route van 1000 kilometer met veel nieuwe gebieden.
Het nieuwe seizoen van Dwars door de Lage Landen bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zondag 21 april om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak