TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen binnenkort weer genieten van heerlijke slow-tv, want Dwars door de Lage Landen komt terug met een tweede seizoen. Nog één keer trekt Arnout Hauben door Nederland en België.
Na het succesvolle eerste seizoen kon een nieuwe reeks natuurlijk niet uitblijven.
Het programma werd vorig jaar de hemel in geprezen vanwege de mooie plekken en gesprekken die Arnout Hauben voerde met Vlamingen en Nederlanders. En niet geheel onbelangrijk, Dwars door de Lage Landen werd wekelijks door ruim 2 miljoen kijkers bekeken.
Het tweede seizoen van Dwars door de Lage Landen start waar het vorige eindigde. Vanuit Lauwersoog wandelen Arnout en zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens diagonaal door het hart van Nederland naar de meest zuidelijk gelegen kustplaats van Vlaanderen, De Panne. Een route van 1000 kilometer met veel nieuwe gebieden.
Het nieuwe seizoen van Dwars door de Lage Landen bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zondag 21 april om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa