TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen binnenkort weer genieten van heerlijke slow-tv, want Dwars door de Lage Landen komt terug met een tweede seizoen. Nog één keer trekt Arnout Hauben door Nederland en België.
Na het succesvolle eerste seizoen kon een nieuwe reeks natuurlijk niet uitblijven.
Het programma werd vorig jaar de hemel in geprezen vanwege de mooie plekken en gesprekken die Arnout Hauben voerde met Vlamingen en Nederlanders. En niet geheel onbelangrijk, Dwars door de Lage Landen werd wekelijks door ruim 2 miljoen kijkers bekeken.
Het tweede seizoen van Dwars door de Lage Landen start waar het vorige eindigde. Vanuit Lauwersoog wandelen Arnout en zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens diagonaal door het hart van Nederland naar de meest zuidelijk gelegen kustplaats van Vlaanderen, De Panne. Een route van 1000 kilometer met veel nieuwe gebieden.
Het nieuwe seizoen van Dwars door de Lage Landen bestaat uit acht afleveringen en is vanaf zondag 21 april om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten