TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De burenruzies in Nederland zijn nog lang niet allemaal opgelost, dus Mr. John Reid kan weer op pad voor een gloednieuw seizoen van De Rijdende Rechter.
Uiteraard met presentatrice Mascha de Rooij aan zijn zijde.
Van geluidsoverlast en geschillen over een boom of takken, tot mysterieuze geluiden uit de muur en een miskoop. Het komt allemaal voorbij in het nieuwe seizoen van De Rijdende Rechter dat op dinsdag 15 april van start gaat.
Voor de eerste aflevering reist Mr. John Reid af naar het Noord-Hollandse Krommenie, waar hij een bezoekje brengt aan Agnes in haar appartementencomplex. Ze woont er al jaren in alle rust, maar die rust wordt bruut verstoord als ze nieuwe bovenburen krijgt. Ineens wordt Agnes midden in de nacht wakker van gestamp, gerammel en vreemde geluidjes. Ze is ervan overtuigd dat haar nieuwe buurvrouw en haar kinderen dit expres doen. Alleen weet zij echt niet waar Agnes het over heeft en doet er juist alles aan om haar onderbuurvrouw tevreden te houden. De gemoederen lopen steeds hoger op, dus hoog tijd voor mr. Reid om langs te komen.
De Rijdende Rechter is vanaf dinsdag 15 april om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in