TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van Special Forces VIPS start op 28 januari op Videoland. Deelnemers zijn: influencer Demi de Boer, acteur Thijs Boermans, voormalig olympisch judoka Edith Bosch, model en fotograaf Kim Feenstra, ondernemer en mediapersoonlijkheid Olcay Gulsen, ondernemer en auteur Merlijn Kamerling, Boer Ayoub Louihrani, TV-kok London Loy, muzikant Bizzey, mediapersoonlijkheid en DJ Harrie Snijders, ondernemer en mediapersoonlijkheid Maria Tailor en ex-voetballer Demy de Zeeuw.
In de eerste beelden zien we dat onder meer Thijs, Kim, Bizzy, London, Maria en Ayoub het meer dan moeilijk hebben. De deelnemers krijgen het dan ook zwaar te verduren onder leiding van stafleden Erik Wegewijs, Bas Kremer, Mitchell Ossebaar en Nikki Koppedraaijer.
De eerste aflevering van Special Forces VIPS wordt ook op zondag 28 januari uitgezonden op RTL 4 om 22.20 uur.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje