De presentatie van De Kookklunzen is in handen van Gordon. Shownieuws toonde de eerste beelden.
TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van De Kookklunzen is in handen van Gordon. Shownieuws toonde de eerste beelden.
Iedere aflevering zien we zes kandidaten. Ze zijn opgegeven door wanhopige partners, vrienden of familieleden óf door henzelf. Via een beeldscherm mogen topchefs waaronder Herman den Blijker aanwijzingen geven, maar verder is het voor hun ook toekijken. Herman den Blijker neemt het met zijn team van drie personen iedere week op tegen een andere chef met drie personen.
Het startsein voor de klunzen is een tas met ingrediënten en een menu dat ze van Gordon uitgereikt krijgen. En dan is het tijd om te koken. De maaltijden worden beoordeeld door een wisselend vijfkoppig jurypanel van BN’ers die allemaal een connectie hebben met koken: Meneer Reimers, Donnie, tv-kok London Loy, Tooske Ragas, Roberta Pagnier, Ellemieke Vermolen en chef Vanja van der Leeden.
Per gang is 3.000 euro te winnen voor de winnende brigade. Na drie gangen is dan duidelijk wie er het meeste geld bij elkaar heeft gekookt.
De Kookklunzen is vanaf donderdag 8 december wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend