De presentatie van De Kookklunzen is in handen van Gordon. Shownieuws toonde de eerste beelden.
TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van De Kookklunzen is in handen van Gordon. Shownieuws toonde de eerste beelden.
Iedere aflevering zien we zes kandidaten. Ze zijn opgegeven door wanhopige partners, vrienden of familieleden óf door henzelf. Via een beeldscherm mogen topchefs waaronder Herman den Blijker aanwijzingen geven, maar verder is het voor hun ook toekijken. Herman den Blijker neemt het met zijn team van drie personen iedere week op tegen een andere chef met drie personen.
Het startsein voor de klunzen is een tas met ingrediënten en een menu dat ze van Gordon uitgereikt krijgen. En dan is het tijd om te koken. De maaltijden worden beoordeeld door een wisselend vijfkoppig jurypanel van BN’ers die allemaal een connectie hebben met koken: Meneer Reimers, Donnie, tv-kok London Loy, Tooske Ragas, Roberta Pagnier, Ellemieke Vermolen en chef Vanja van der Leeden.
Per gang is 3.000 euro te winnen voor de winnende brigade. Na drie gangen is dan duidelijk wie er het meeste geld bij elkaar heeft gekookt.
De Kookklunzen is vanaf donderdag 8 december wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?