De presentatie van De Kookklunzen is in handen van Gordon. Shownieuws toonde de eerste beelden.
TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentatie van De Kookklunzen is in handen van Gordon. Shownieuws toonde de eerste beelden.
Iedere aflevering zien we zes kandidaten. Ze zijn opgegeven door wanhopige partners, vrienden of familieleden óf door henzelf. Via een beeldscherm mogen topchefs waaronder Herman den Blijker aanwijzingen geven, maar verder is het voor hun ook toekijken. Herman den Blijker neemt het met zijn team van drie personen iedere week op tegen een andere chef met drie personen.
Het startsein voor de klunzen is een tas met ingrediënten en een menu dat ze van Gordon uitgereikt krijgen. En dan is het tijd om te koken. De maaltijden worden beoordeeld door een wisselend vijfkoppig jurypanel van BN’ers die allemaal een connectie hebben met koken: Meneer Reimers, Donnie, tv-kok London Loy, Tooske Ragas, Roberta Pagnier, Ellemieke Vermolen en chef Vanja van der Leeden.
Per gang is 3.000 euro te winnen voor de winnende brigade. Na drie gangen is dan duidelijk wie er het meeste geld bij elkaar heeft gekookt.
De Kookklunzen is vanaf donderdag 8 december wekelijks om 20.30 uur te zien op SBS6
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'