TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze eerste halve finale waren team Dinand en team Willie aan de beurt. De coaches mogen ieder maar één talent meenemen naar de finale.
Hij liet alle coaches draaien tijdens de blind auditions met zijn vertolking van Another Love: Thijs Veldhuis (21). Tijdens de halve finale zong hij het nummer Going To A Town zo vol emotie, dat de tranen over zijn wangen stroomden na z'n optreden. Het heeft hem een ticket naar de finale opgeleverd.
Ook in team Willie vloeiden er tranen. Bij de coach zelf, welteverstaan, van pure trots op zijn talenten. Maar ja, er mocht maar één kandidaat door... En dat is Nieloefaar Bahadori, die Werd De Tijd Maar Teruggedraaid ten gehore bracht.
Volgende week is de tweede halve finale van The Voice of Holland te zien, waarin de finalisten van team Ilse en team Suzan & Freek bekend worden. Daarna, op vrijdag 8 mei, is de finale te zien. Die wordt deels live uitgezonden in RTL Tonight.
RTL liet daar afgelopen november over weten: "De finale zelf wordt deze week opgenomen, maar vanaf het moment dat het stemmen start, verloopt alles live In welke vorm dat precies wordt, bijvoorbeeld of er door de kandidaten nog live gezongen wordt in RTL Tonight, is nog niet helemaal duidelijk. Over de vorm gaat nu worden nagedacht."
The Voice of Holland is op vrijdag om 20.00 uur te zien op RTL 4.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS