TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De EO komt met een (bijna) dagelijks nieuwsprogramma. Aan het einde van de werkdag verzamelen presentatoren Margje Fikse en Hans van der Steeg samen met een aantal vaste stamgasten in Dit is Nederland korte bijdragen uit het land. Ook is er volop interactie met de kijkers thuis.
In Dit is Nederland nemen Margje Fikse en Hans van der Steeg het dagelijkse nieuws door in het nieuwscafé. De mensen thuis worden in het programma meegenomen en zij kunnen daarbij meepraten vanuit hun eigen huiskamer. “Het is uniek dat kijkers thuis zo direct mee kunnen praten met de gasten in de studio. Op deze manier kunnen we mensen aan het woord laten, die normaal gesproken niet op televisie te zien of horen zullen zijn", zegt Fikse over het nieuwe EO-programma.
Van der Steeg staat te trappelen om aan dit nieuwe programma te beginnen. “Vorig jaar maakten we met veel plezier Dit is de middag. Een programma waarin mensen achter het nieuws een stem kregen. Dat bleek vernieuwend, zelfs Johan Derksen was vaste kijker en fan. In Dit is Nederland komt het panel van Dit is de Middag terug, daarnaast kunnen de mensen zelfs thuis meepraten. En het programma zit nog op een mooier tijdstip ook!”
De kijker kan door middel van een QR-code meedoen in de uitzending. Ze zijn welkom in Dit is Nederland wanneer zij vragen hebben, hun mening willen geven of willen stemmen op de stelling van de dag.
Dit is Nederland is vanaf 15 april op maandag en donderdag om 17.30 uur te zien bij de EO. Na de zomer zal het programma dagelijks te bekijken zijn op NPO2.
Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België
10:39Wanneer is de finale van Project Dans op tv te zien?