TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Speelfilm De Slag Om De Schelde staat een kleine twee maanden op Netflix, maar het is natuurlijk een op waarheid gebaseerd werk. De EO gaat voor een Ik Mis Je-special nu in gesprek met drie overlevenden van de gebeurtenis uit 1944.
Presentator en EO-directeur Arjan Lock praat in de Ik Mis Je-special met drie overlevenden van de Slag om de Schelde in 1944. Lock spreekt met Johan Provoost, Joke Brouwer-Niesthoven en Maaike de Wolf-Mol, die allen een of meerdere dierbaren verloren door bombardementen of vergeldingsacties van de Duitsers.
“De emotie waarmee ze mij hun verhaal vertelden, raakte me enorm”, vertelt Lock over de gesprekken met het drietal. “Het is niet te bevatten wat deze mensen hebben moeten doorstaan. En vooral dat je de verschrikkingen van toen je hele leven met je meedraagt.”
Ik Mis Je met als thema De slag om de Schelde is op zaterdag 11 december om 19:15 uur te zien bij de EO op NPO2.
Partnerbijdrage
Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom
13:12Het MAX Orkest zoekt nieuw muzikaal talent en gooit de deuren verder open