TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Speelfilm De Slag Om De Schelde staat een kleine twee maanden op Netflix, maar het is natuurlijk een op waarheid gebaseerd werk. De EO gaat voor een Ik Mis Je-special nu in gesprek met drie overlevenden van de gebeurtenis uit 1944.
Presentator en EO-directeur Arjan Lock praat in de Ik Mis Je-special met drie overlevenden van de Slag om de Schelde in 1944. Lock spreekt met Johan Provoost, Joke Brouwer-Niesthoven en Maaike de Wolf-Mol, die allen een of meerdere dierbaren verloren door bombardementen of vergeldingsacties van de Duitsers.
“De emotie waarmee ze mij hun verhaal vertelden, raakte me enorm”, vertelt Lock over de gesprekken met het drietal. “Het is niet te bevatten wat deze mensen hebben moeten doorstaan. En vooral dat je de verschrikkingen van toen je hele leven met je meedraagt.”
Ik Mis Je met als thema De slag om de Schelde is op zaterdag 11 december om 19:15 uur te zien bij de EO op NPO2.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'
09:54De TV van gisteren: Stars on stage best bekeken alternatief voor WK voetbal