TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Speelfilm De Slag Om De Schelde staat een kleine twee maanden op Netflix, maar het is natuurlijk een op waarheid gebaseerd werk. De EO gaat voor een Ik Mis Je-special nu in gesprek met drie overlevenden van de gebeurtenis uit 1944.
Presentator en EO-directeur Arjan Lock praat in de Ik Mis Je-special met drie overlevenden van de Slag om de Schelde in 1944. Lock spreekt met Johan Provoost, Joke Brouwer-Niesthoven en Maaike de Wolf-Mol, die allen een of meerdere dierbaren verloren door bombardementen of vergeldingsacties van de Duitsers.
“De emotie waarmee ze mij hun verhaal vertelden, raakte me enorm”, vertelt Lock over de gesprekken met het drietal. “Het is niet te bevatten wat deze mensen hebben moeten doorstaan. En vooral dat je de verschrikkingen van toen je hele leven met je meedraagt.”
Ik Mis Je met als thema De slag om de Schelde is op zaterdag 11 december om 19:15 uur te zien bij de EO op NPO2.
Nieuw seizoen realityserie Lil Kleine verschijnt dit jaar nog
09:33Goedele Liekens vertelt in Vandaag Inside over ex-partner die zeker twaalf keer vreemdging
09:03Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn
08:28De TV van gisteren: Wat Speelt Er maakt de verwachtingen van kijkers niet waar met stroeve start
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Dokter Deen, Last Seen Alive