TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Speelfilm De Slag Om De Schelde staat een kleine twee maanden op Netflix, maar het is natuurlijk een op waarheid gebaseerd werk. De EO gaat voor een Ik Mis Je-special nu in gesprek met drie overlevenden van de gebeurtenis uit 1944.
Presentator en EO-directeur Arjan Lock praat in de Ik Mis Je-special met drie overlevenden van de Slag om de Schelde in 1944. Lock spreekt met Johan Provoost, Joke Brouwer-Niesthoven en Maaike de Wolf-Mol, die allen een of meerdere dierbaren verloren door bombardementen of vergeldingsacties van de Duitsers.
“De emotie waarmee ze mij hun verhaal vertelden, raakte me enorm”, vertelt Lock over de gesprekken met het drietal. “Het is niet te bevatten wat deze mensen hebben moeten doorstaan. En vooral dat je de verschrikkingen van toen je hele leven met je meedraagt.”
Ik Mis Je met als thema De slag om de Schelde is op zaterdag 11 december om 19:15 uur te zien bij de EO op NPO2.
Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie
14:17Claire Bender is dol op prinses Mabel: 'Het klinkt alsof ik verliefd op haar ben'
13:32Albert Verlinde niet langer exclusief bij RTL en maakt opvallende tv-switch
13:01'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag