TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De aankondiging werd door Videoland - de streamingdienst die de realityserie verzorgt - op sociale media op ludieke wijze aangekondigd.
Paradise Hotel is een realityprogramma waarin een groep singles onderling een strategisch liefdesspel gaat spelen. Bij het inchecken in het hotel hebben de kandidaten aangeven of ze komen voor het geld of voor de liefde. Het Videoland-programma wordt gepresenteerd door Valerio. Er zijn tienduizenden euro's te winnen.
Bij de video wordt in tekst ook gelijk bekendgemaakt dat Valerio langer is te zien bij Videoland. "Valerio checkt voorlopig nog niet uit bij Videoland! Hij gaat twee jaar exclusief aan de slag bij ons", zo meldt de streamingdienst.
Sjorleone was de winnaar van het vorige seizoen. Hij won 30.000 euro. Check de video hieronder voor de aankondiging van het nieuwe seizoen.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind