TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erica Meiland die de afgelopen week nogal in opspraak is gekomen over haar uitspraken over de islam, laat na Maxime, nu ook van zich horen.
Erica kwam in opspraak doordat zij zich in haar biografie negatief uitlaat over de islam. Op Instagram plaatst moeder-Meiland vandaag een bericht: “Ruim een maand geleden is mijn biografie uitgekomen waarin ik in het hoofdstuk ‘De boeken’ mijn visie geef op een aantal geloven en de daarmee direct verbonden positie van vrouwen, wereldwijd en ‘geschiedeniswijd’. Helaas zijn daaruit drie woorden door diverse media uitgelicht en opgeblazen. Hierdoor is een vervormde uitspraak ontstaan die de afgelopen dagen een sneeuwbaleffect heeft veroorzaakt.”
Meerdere grote bedrijven waarmee de Meilandjes samenwerkten, hebben om die reden de samenwerkingen stopgezet. Zo ook met samenwerkingen met dochter Maxime. De jongste Meiland-dochter liet woensdag in een verklaring weten niet altijd dezelfde mening te delen als haar moeder Erica: 'Ik kan en ga niet voor mijn moeder spreken - maar als haar dochter steun ik haar, zoals ik dat reeds aangaf in het desbetreffende interview', vervolgt de realityster. 'Dat ik achter mama sta en haar support, wil niet zeggen dat we overal hetzelfde over denken of dezelfde mening delen.'
Erica richt zich in het bericht vooral op de vrijheid van meningsuiting en het opkomen van vrouwenrechten. Ze sluit haar bericht met de verwijzing naar haar boek, om op die manier zelf een mening te kunnen vormen. ‘Tot slot: om iedereen zelf zijn mening te laten vormen plaats ik de link naar voornoemd hoofdstuk in de bio’
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen